-10%

Класична ланцюгова люстра з кришталем колір слонової кістки SH-2260-8L YL
6 547 ₴
5 892,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-2260/8L YL
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний ланцюговий люстра на 8 лампочок, Е-14, колір слонова кістка, діаметр 65 см, висота 110 см з ланцюжком, каркас метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 892,30 ₴




