-10%

Стильна стельова люстра на дванадцять плафонів SR-N36344-12 BK+COP
3 170 ₴
2 853 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR-N36344/12 BK+COP
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна стельова люстра на дванадцять плафонів, патрон Е-27, каркас металевий чорного із золотомом кольору, діаметр 76 см, висота 46 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 76 см |
| Висота | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 853 ₴

