-10%

Настінне бра, світильник SD-5530P-2 SP BRS
1 849 ₴
1 664,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-5530P-2 SP BRS
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне світильник-бра пір'я на два джерела світла, патрон Е-14, каркас золото, пір'я скло, ширина 23 см, висота 23, довжина 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 664,10 ₴

