-10%

Світильник світлодіодний (LED) 54 Ватів 1200 мм
205 ₴
184,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW-L63(1.2M-54W) WT+PS
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний (LED) лінійний накладной . Потужність — 54 Вт, світловий потік — 4320 Лм, колірна температура — 6500 К, кут розсіювання світла — 120°, ступінь захисту (IP) 20, розміри 1200 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 54 Вт |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 см |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
| Кількість в упаковці | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,50 ₴

