-10%

Підвісний світильник у стилі лофт на одне джерело світла SN-156-1 FGD
664 ₴
597,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SN-156-1 FGD
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс на одне джерело світла, патрон Е-27, каркас металевий золотого кольору, плафон скло, висота 115 см, ширина 25 см, ширина плафона 13 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 115 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597,60 ₴

