-10%

Підвісна люстра на тросі на вісім джерел світла імітація перо SD-5530P-8 PT BRS
7 669 ₴
6 902,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-5530P/8 PT BRS
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра на тросі на вісім джерел світла, патрон Е-14, каркас металевий золотого кольору, перо скло, діаметр 52 см, висота самого каркаса 25 см, плюс довжина троса 65 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 52 см |
| Висота | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 902,10 ₴


