-10%

Настінне бра, світильник SR-A3375-1W FG+BK
331 ₴
297,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR-A3375/1W FG+BK
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне бра на одне джерело світла, патрон Е-27, каркас металевий чорного кольору із золотом, ширина 12 см, довжина 17 см, висота 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,90 ₴

