-10%

Світильник світлодіодний (LED) 30 Ватів 900 мм
154 ₴
138,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW-LED0.9M WT+WT 30W
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний (LED) лінійний накладний. Потужність — 30 Вт, світловий потік — 2400 Лм, колірна температура — 6500 К, кут розсіювання світла — 120°, ступінь захисту (IP) 20, розміри (ДхШхВ) 900х75х23 мм. Мінімальна сума замовлення 150 грн.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 23 см |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138,60 ₴

