Новинка
-10%

Стельова люстра в стилі лофт на вісім плафонів MX-153-8 BK+BGD
1 914 ₴
1 722,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX-153-8 BK+BGD
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | SVET |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 см |
| Довжина | 76 см |
| Висота | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 722,60 ₴

