-10%

Стельова кришталева люстра SH-7672-4 FG
2 735 ₴
2 461,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-7672/4 FG
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришталева стельова люстра на 4 джерела світла, патрон Е-27, колір каркаса золото, ширина 52 см, висота 42 см
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Діаметр | 52 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 461,50 ₴




