-10%

Бра кришталеве в золоті, настінний світильник SR-E1627-2W FG
999 ₴
899,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR-E1627/2W FG
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришталеве бра на два джерела світла, патрон Е-27, каркас металевий золотого кольору, ширина 30 см, висота 31 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,10 ₴

