-10%

Люстра кришталева стельова на вісім лампочок, 50 см SH-2279-8 CR
4 200 ₴
3 780 ₴
- В наявності
- Код: SH-2279/8 CR
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришталева люстра стельова на 8 джерел світла, патрон Е-14, колір каркаса хром, висота 35 см, ширина 50 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴

