-10%

Класична настільна лампа з абажуром SD-5197-1B T AB
1 889 ₴
1 700,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-5197/1B T AB
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична настільна лампа на одне джерело світла, патрон Е-14, колір бронза, діаметр 27 см, висота 45 см
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Основні | |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700,10 ₴


