Новинка
-10%

Класична велика ланцюгова люстра з кришталевою підвіскою SH-2260-16L YL
14 173 ₴
12 755,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-2260/16L YL
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична ланцюгова люстра на 16 лампочок, Е-14, колір слонова кістка, діаметр 95 см, висота 125 см з ланцюжком, каркас метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 95 см |
| Висота | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 755,70 ₴




