Новинка
-10%

Класичне кришталеве бра, настінний світильник SD-1677-1 FGD+BK
1 382 ₴
1 243,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-1677/1 FGD+BK
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичне бра на 1 лампочку, Е-14, колір золото, каркас метал, довжина 23 см, ширина 12 см, висота 32 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Основні | |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243,80 ₴


