Новинка
-10%

Класична ланцюгова кришталева люстра в золоті SD-1677-12+6 FGD+BK
19 865 ₴
17 878,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-1677/12+6 FGD+BK
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична ланцюгова люстра на 18 джерел світла, патрон Е-14, колір золото, у діаметрі 82 см, висота 68 см без ланцюга.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 68 см |
| Діаметр | 82 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 18 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 878,50 ₴


