Новинка
-10%

Класична ланцюгова люстра SR-N3244-8 WCH
4 772 ₴
4 294,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SR-N3244/8 WCH
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична ланцюгова люстра на вісім джерел світла, патрон Е-14, колір білий, діаметр 65 см, висота 90 см разом із ланцюжком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294,80 ₴

