Новинка
-10%

Ланцюгова кришталева люстра SD-5231-6A CFG+GD
5 764 ₴
5 187,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-5231/6A CFG+GD
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюгова кришталева люстра на 6 лампочок, патрон Е-14, каркас металевий, діаметр 56 см, висота 34 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 см |
| Висота | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 187,60 ₴


