-10%

Класична ланцюгова люстра з кришталем у кольорі бронза SH-2260-10A AB
10 477 ₴
9 429,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-2260/10A AB
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична ланцюгова люстра на 10 лампочок, Е-14, колір антична бронза, діаметр 75 см, висота 120 см з ланцюжком, каркас метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 см |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 429,30 ₴




