-10%

Люстра ланцюгова на три плафони SH-7006-3C WG
1 692 ₴
1 522,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-7006/3C WG
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра чіпка на три плафони, патрон Е-27, плафони скляні, висота 67 см, довжина 47 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 см |
| Висота | 67 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522,80 ₴

