Класичне бра на 3 лампочки, патрон Е-14, колір бронза, ширина 50 см, довжина 34 см, висота 70 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 715 ₴



