-10%

Класичний торшер з абажуром SD-5197-1B
3 498 ₴
3 148,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-5197/1B
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний торшер на одну лампочку, патрон Е-14, колір бронза, діаметр 40 см, висота 167 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Висота | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 148,20 ₴


