-10%

Класична ланцюгова люстра з абажурами та кришталевою підвіскою SD-5197-7B AB
6 459 ₴
5 813,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-5197/7B AB
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний ланцюговий люстра на 7 лампочок, патрон Е-14, колір антична бронза, у діаметрі 60 см, висота 49 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 813,10 ₴


