Новинка
-10%

Кришталева стельова люстра SH-7549-8 FG
4 927 ₴
4 434,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-7549/8 FG
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришталева стельова люстра на 8 джерел світла, Е-27, колір золото, діаметр 60 см, висота 40 см, каркас метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання/Світлодіодна(LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 434,30 ₴

