-10%

Кришталеве бра золото, настінний світильник SW-B8881-1W FAB GB
2 300 ₴
2 070 ₴
- В наявності
- Код: SW-B8881/1W FAB GB
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришталеве бра на 1 лампочку, Е-14, колір золото, каркас метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴

