Хрустальне бра на 2 лампочки, Е-14, колір чорний, каркас метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 241 ₴



