-10%

Люстра кришталева чіпка SD-8588A-8+8 CP BRS+CF
17 886 ₴
16 097,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD-8588A/8+8 CP BRS+CF
+380 (66) 286-25-65
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра кришталева чіпка на 16 лампочок, Е-14, колір золото, діаметр 89 см, висота 75 см, каркас метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fortuna |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 89 см |
| Висота | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання/Світлодіодна(LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 097,40 ₴


